Stacionárne RFID čítačky
UR1AIntegrovaná RFID čítačka
Chainway UR1A je vysokovýkonná jednokanálová stacionárna RFID čítačka. Vďaka vlastnému vysokovýkonnému modulu založenému na čipoch Impinj série E, spolupracujúcemu s integrovanou vysokovýkonnou anténou, a s podporou Impinj Gen2X je UHF výkon UR1A vynikajúci. Čítačka podporuje komunikačné rozhrania RS-232, RJ45 a GPIO. UR1A je široko použiteľná v skladovaní, správe archívov, správe knižníc, bankovníctve, riadení výrobných liniek a ďalších oblastiach.
- Rozmery
- 270 x 270 x 77mm / 10.63 x 10.63 x 3.03in (9dBi)130 x 130 x 60mm / 5.12 x 5.12 x 2.36in (6dBi)
- Hmotnosť
- 2230g / 78.66oz (9dBi)620g / 21.87oz (6dBi)
- Materiál
- Plastic + Aluminum Alloy
- Vstupné napätie
- DC 9V – 12V
- Pohotovostný prúd
- < 30mA
- Komunikačné rozhranie
- RS - 232, RJ45, GPIO
Integrovaný dizajn, vynikajúci UHF RFID výkon
Dizajn s integrovanou anténou
Podpora viacerých rozhraní
Podpora RS-232, RJ45, GPIO
Voliteľne 9dBi alebo 6dBi
Vlastný modul založený na čipoch Impinj série E
Impinj Gen2X pre vylepšený UHF výkon
Rýchlosť čítania viac ako 1300 tagov/sec
Fyzické vlastnosti
| Rozmery | 270 x 270 x 77mm / 10.63 x 10.63 x 3.03in (9dBi)130 x 130 x 60mm / 5.12 x 5.12 x 2.36in (6dBi) |
| Hmotnosť | 2230g / 78.66oz (9dBi)620g / 21.87oz (6dBi) |
| Materiál | Plastic + Aluminum Alloy |
| Vstupné napätie | DC 9V – 12V |
| Pohotovostný prúd | < 30mA |
| Komunikačné rozhranie | RS - 232, RJ45, GPIO |
| Prenosová rýchlosť | 115200bps |
| Režim chladenia | Air cooling |
| Pracovný prúd | 800mA +/-5% @ DC 12V Input |
| Napájanie | DC (12V), POE (802.3af 13W), POE+ (802.3at 25.5W) |
Prevádzkové prostredie
| Prevádzková tepl. | -25°C to 65°C / -13°F to 149°F |
| Skladovacia tepl. | -40°C to 85°C / -40℉ to 185℉ |
| Vlhkosť | 10% - 95% |
UHF RFID
| Modul | Based on Impinj E Series chips |
| Impinj Gen2X | Supported |
| Protokol | EPC global UHF Class 1 Gen 2 / ISO 18000-6C |
| Výstupný výkon | 1W (30dBm, support +5~+30dBm adjustable)Optional 2W (33dBm, support +10~+33dBm adjustable, for Latin America, etc.) |
| Presnosť výstupného výkonu | +/- 1dB |
| Rovnomernosť výstupného výkonu | +/- 0.2dB |
| Citlivosť príjmu | < -84dBm |
| RSSI | Support |
| Monitor okolitej teploty | Support |
| Najrýchlejšia rýchlosť čítania | 1300+ tags/sec |
Anténa 1
| Frekvencia | 865-868MHz / 920-925MHz / 902-928MHz |
| Režim polarizácie | RHCP (Right-handed Circular Polarization) |
| Zisk | 9dBi |
| Horizontálny uhol | 60° |
| Vertikálny uhol | 55° |
| VSWR | ≤ 1.3 |
| FBR | 17dB |
| Charakteristická impedancia | 50Ω |
| Maximálny vstupný výkon | 20w |
| Ochrana proti blesku | DC Ground |
Anténa 2
| Režim polarizácie | RHCP (Right-handed Circular Polarization) |
| Frekvencia | 865-868MHz / 920-925MHz / 902-928MHz |
| Zisk | 6dBi |
| Horizontálny uhol | 105° |
| Vertikálny uhol | 95° |
| VSWR | ≤ 1.3 |
| FBR | ≥ 20dB |
| Charakteristická impedancia | 50Ω |
| Maximálny vstupný výkon | 20w |
| Ochrana proti blesku | DC Ground |



